İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

ikinci el beyaz eşya alanlar aramasını kullanarak sıfır 2.el her türlü beyaz eşyayı güvenle ve kazançlı şekilde satın. Nasıl mı? Yalnızca 3 kolay adımda! Satmak istediğiniz beyaz eşyaların fotoğraflarını çekin. Ürünün ön tarafında veya iç tarafındaki etiketi de çekip atarsanız modeli çok daha hızlı tanıyabiliriz. Süreyi kısaltmak adına detaylı görselleri bizlere ilettikten sonra 10 dakika içerisinde teklifimizi sunmuş olalım. Fiyatta anlaşmamız durumunda aynı gün içerisinde ya da sizin istediğiniz herhangi bir günde adresinize gelelim. Böylece ilanlar ile günler haftalar süren bekleyişleri umursamadan kolayca eşya satışında bulunun. Hemen teklif alın.

ikinci el beyaz eşya alanlar

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YERLER

Beyaz eşya alım kriterlerimizi merak ediyorsanız, ürünlerin çalışır durumda olması ve tamir görmemesi yeterlidir. Beyaz eşyalar eskidikçe paslanır ve iç taraflarında elektronik aksamlarda bozulmalar meydana gelir. 6 yıldan eski modellerde düşük tekliflerle alım yapabilirken; çok temiz durumda daha yeni veya sıfır kapalı kutu faturalı ürünler ise normal satış fiyatına yakın tutarlardan değerlendirilir. Sizlere kazançlı olarak tekliflerimizi ilettikten sonra dilerseniz istediğiniz tutarı belirterek orta yolu bulmamıza yardımcı olabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en doğru fiyatlandırma, adreste ürünü canlı olarak görerek yapılır. ikinci el beyaz eşya alan yerler için hemen whatsapp butonuna tıkla. Mobilya alım satım sorularınız için ilgili içeriğe göz atabilirsiniz.

ikinci el beyaz eşya alan yerler

BEYAZ EŞYA SATMAK İSTİYORUM

İstanbul’un hangi noktalarından beyaz eşya aldığımızı merak ediyorsanız; tüm ilçe ve semtlere aynı gün gelebiliriz! 2.el beyaz eşya alan yerler araması ile hangi eşyaları satabileceğinizi belirttik ve alım kriterlerimizi de sunduk. Şimdi de hangi markaları değerlendirebileceğimiz hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Arçelik, Beko, Vestel, Grundig gibi markalar yanında dünyaca ünlü markaları alırız. Samsung, LG, Bosch, Hotpoint gibi dünyaca ünlü markaların alımını yapıyoruz. ev eşyası alanlar ile mobilya ve elektronik kategorilerini de değerlendirebilirsiniz efendim. Hızlı şekilde fiyatlandırma ve alım için bize ulaşın. İkinci el beyaz eşya alanlar ve diğer kategoriler için hemen bize ulaşın. Yatak odası alım satım hakkında merak ettikleriniz için içeriği inceleyin.

2.el beyaz eşya satmak istiyorum

Beyaz Eşya Alımı Hakkında

beyaz eşya alan yerler olarak 2011 yılında 1 şubeyle başlayan spot dünyası şu an 3 şubesiyle İstanbulun her yerine ikinci el beyaz eşya alım ve satım sürecini ticaret ahlakına uygun bir şekilde yürütüyoruz. Alıp sattığımız beyaz eşya grupları arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyalar satın alınır. İstanbul’un her noktasına kaliteli hizmet veriyoruz. İkinci el piyasasında fark yaratıyoruz. Yıllardır bu işi severek yapıyor ve işimize aşkımızı katıyoruz. Bizle tanışmadan ikinci el eşya almaya satmaya karar vermeyin. İkinci el beyaz eşya alanlar ve diğer tüm talepleriniz için bizlere ulaşıp teklif isteyin. Hızlı şekilde fiyatlamayı yapalım ve nakit ödemenizi aynı gün içerisinde yapalım. 0530 016 92 69 üzerinden direkt ulaşın veya whatsapp butonundan ulaşın.

www.spotdunyasi99.com - Tüm hakları saklıdır.