İKİNCİ EL MOBİLYA ALANLAR

İkinci el mobilya alanlar ile firmamıza tüm ev mobilyalarını hızlıca satın. Anında nakit ödeme alarak yerine yenisini almak istediğiniz mobilyalarınızı yenilemiş olun. Acil taşınmanız gerekiyorsa da eşyalarınızı ucuza vermenize gerek yok. Firmamız ücretsiz nakliye ve yüksek teklif politikası ile kaliteli mobilyaları en iyi fiyata satın almaya devam ediyor. Tüm sıfır 2.el koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, antre mobilyaları ve diğerleri anında nakit garantisi ile alınıyor! İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Beykent, Avcılar, Küçükçekmece, Halkalı, Bahçelievler, Bakırköy başta olmak üzere tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçeleri için en yüksek teklif!

ikinci el mobilya alanlar

İKİNCİ EL MOBİLYA ALAN YERLER

Evden mobilya alımı İstanbul’da 80’li yıllardan itibaren yaygınlaşmaya başlayan bir sektördür. Eşyalarını satarken ağır yükleri kaldırmak istemeyen, nakliyeyi düşünmek istemeyen müşterilerimize özel hizmetimiz sürüyor. İkinci el mobilya alan yerler firmamız; antika mobilyaları, avangard mobilyaları, yatak odası, yemek odası ve oturma grupları en iyi fiyata satın alıyor. 

– Kumaşlarda, yırtık, sökük, sigara yanığı olmaması
– Ürünlerin yeniden satılabilir olması bizler için yeterlidir.
2.el mobilya alanlar ve avangard mobilya alımı için hemen tıkla fiyat al!

Koltuk takımı alım satım hakkında merak ettikleriniz için ilgili içeriğe göz atabilirsiniz…

ikinci el mobilya alan yerler

ÜCRETSİZ NAKLİYE AYNI GÜN HİZMET

İstanbul’da kendi mağazalarımızda, kendi depolarımız ve kendi nakliye araçlarımız ile çalışarak maliyetlerimizi düşürüyoruz! Bu da sizlere eşyalarınız için daha çok ödeme yapabilmemizi sağlıyor. ikinci el mobilya alanlar ile satmak istediğiniz eşyalar için WhatsApp üzerinden ileteceğiniz resimler yeterlidir. Ürünlerin kusurlarını da göstermeniz sürprizlerden kaçmamız için oldukça önemli. Adreste tespit edilen son onaydan sonra nakit ödemenizi anında yaparak eşyaları teslim alıyoruz. Böylece ilan siteleriyle vakit kaybetmeden eşyalarınızı değiştirme fırsatı bulabiliyorsunuz. Sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak hemen teklif isteyin.

ikinci el mobilya satmak istiyorum

Hakkımızda

spotdunyunyasi99.com olarak 2011 yılında 1 şubeyle başlayan spot dünyası şu an 3 şubesiyle İstanbulun her yerine ikinci el mobilya alım ve satım sürecini ticaret ahlakına uygun bir şekilde yürütüyoruz. Alıp sattığımız eşya grupları arasında koltuk takımı, yatak odası takımı ve diğer ev mobilyaları bulunmaktadır. Sıfır ve 2.el ürünler değerlendirilir. Klasil mobilyalar, avangard mobilya alan yerler gibi hizmetler için de bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasına kaliteli hizmet veriyoruz. İkinci el piyasasında fark yaratıyoruz. Yıllardır bu işi severek yapıyor ve işimize aşkımızı katıyoruz. Bizle tanışmadan ikinci el eşya almaya satmaya karar vermeyin. İkinci el avangard mobilya alanlar için hemen fiyat iste!

www.spotdunyasi99.com - Tüm hakları saklıdır.