İKİNCİ EL TV ALANLAR

İkinci el televizyon alanlar gibi aramalar üzerinden hızlı ve pratik şekilde tv satışı yapabilirsiniz. İlan sitelerinden elde edeceğiniz tutarın daha yüksek olacağını düşünüyorsanız bir daha düşünün! Nakliye ve hamaliye bedelleri tamamen firmamızdan tarafından karşılanır ve siz adeta elinizi hiçbir işe sürmezsiniz! Fiyatlama doğrudan whatsapp üzerinden yapılır. İstanbul’da adresinize 1 iş günü içerisinde gelip kapıda nakit ödemenizi yaparız. sonrasında tv’nizi bulunduğu yerden alır ve adresten ayrılırız. 2.el tv alanlar ile Kargo ile nakliye vs uğraşmadan anında nakit için mutlaka bize ulaşın.

ikinci el tv alanlar

2.EL TELEVİZYON ALAN YERLER

İkinci el televizyon alan yerler ile; dünyaca ünlü markaların ve en popüler yerli markaların üretmiş olduğu televizyonlar dahil çalışır durumda olan ürünleri değerlendiriyoruz. İkinci el ve sıfır tv alımı için whatsapp butonu üzerinden bize ürün fotoğraflarını iletmeniz yeterlidir. Ekibimi inceledikten sonra teklifini sunar ve fiyatta anlaşırız. sonrasında ise hemen o gün veya sizler için uygun olan bir zamanda adresinize gelerek televizyon alımı gerçekleştirebiliriz. Sağlam ve çalışır durumda olan, ekranı kırık olmayan ürünlerin dışında hasarlı ürünler değerlendirilemez. Özellikle ekran tamiri tv toplam değerinin yüzde 80’i tuttuğu için alınması pek mümkün olmamaktadır. Peki hangi ilçeler?

2.el televizyon alan yerler

TELEVİZYON SATMAK İSTİYORUM

İkinci el tv satmak istiyorum taleplerinizi İstanbul’un her ilçesinden iletin. Firmamız Avrupa Yakası merkezli olmasına karşın tüm İstanbul’dan ev eşyası alımı yapmaktadır. Smart tv alımı, LED televizyon alımı ve LCD tv alım satım gibi kategorilerimizden size uygun olanı belirledikten sonra bizlere ürün fotoğrafını atmanız yeterlidir. Kendi araçlarımızla tamamen ücretsiz nakliye seçeneği ile adresinize geliriz. Dilerseniz ürünü mağazaya bırakarak daha yüksek fiyata da satış yapabilirsiniz. Detaylar için bizlere hemen ulaşın. 0530 016 92 69 direkt arayın veya WhatsApp butonu ile kolayca ulaşın.

ikinci el tv alım satım

Hakkımızda

spotdunyunyasi99.com olarak 2011 yılında 1 şubeyle başlayan spot dünyası şu an 3 şubesiyle İstanbulun her yerine ikinci el televizyon alanlar sürecini ticaret ahlakına uygun bir şekilde yürütüyoruz. Alıp sattığımız eşya grupları arasında Samsung, LG, BEKO, Arçelik ve diğer tüm markalar bulunmaktadır. Sıfır ve 2.el televizyonlar değerlendirilir. Smart tv’ler LED Televizyon alan yerler ve LCD TV’ler değerlendirilir. Kırık hasarlı tamir isteyen ürünler alınamaz.

İstanbul’un her noktasına kaliteli hizmet veriyoruz. İkinci el piyasasında fark yaratıyoruz. Yıllardır bu işi severek yapıyor ve işimize aşkımızı katıyoruz. Bizle tanışmadan ikinci el eşya almaya satmaya karar vermeyin. İkinci el televizyon alan yerler ve diğer tüm talepleriniz için bizlere ulaşıp hızlı teklif isteyin.

www.spotdunyasi99.com - Tüm hakları saklıdır.