Süreç Nasıl İşliyor?

İkinci el eşya alan yerler sizi malesef ki her zaman yerinde ziyaret edemiyor. Dilerseniz mağazamızı ziyaret edebilirsiniz veya en kısa yol olarak bize Whatsapp üzerinden fotoğrafları gönderebilir ve uzman ekibimiz ile beraber fotoğraflarınız incelenir ve fiyatlandırılır.

Fiyat konusunda anlaşma durumumuz olursa, eşyalarınız nakit olarak sizin belirlediğiniz gün ve saatte alınır.

Bu eşyaları satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcut.

 • Koltuk Takımı; Satmak istediğiniz ikinci el koltuk takımı için , koltuğunuz da herhangi bir deformasyon var mı , yırtık , kırık var mı ?
  Koltuk takımınızın herhangi bir markası var mı gibi bazı hususlara dikkat ediyoruz. Eğer bu konularda sorun yoksa fiyatlandırma yapıyoruz.
 • Beyaz eşya; Satın aldığımız beyaz eşyaların garanti süresi olması bizim için oldukça önemli. Garantili beyaz eşyaların satışı daha kolay olur.
  Garantisi olmayan beyaz eşyaların kullanım yılı, çızık , vuruk ve çürüme var mı ? Bu gibi koşullar göz önünde bulundurulur.
  -Televizyon; İkinci el televizyon alan yerler ile alışveriş yaparken satın aldığınız teknolojik ürünlerin garantisi olup olmadığına dikkat ediniz. Eski model televizyon almıyoruz. Bu televizyonların satışı malesef zor. Daha çok smart, android özellikleri olan televizyonları alıyoruz.
  -Yatak odası; İkinci el yatak odası olan yerler eski model yatak odası almaktan çekinir. Bu modellerin satışı zordur. Ve daha önce taşınma gibi nedenler ile sökme takma işlemi olmuş yatak odalarında deformasyon olasılığı yüksektir. Bu yatak odası satışları zordur. Dikkat ettiğimiz hususlar arasında model ve kaç yıllık olduğu gibi hususlar öne çıkıyor.

FİYATLANDIRMA NASIL OLUYOR ?

Eşyalarınızın modellerine kullanım durumuna göre fiyatlandırma farklılık gösterebilir. Dikkat ettiğimiz hususlar arasında bahsettiğimiz durumlar göz önünde bulundurulduktan sonra eşyalarınıza fiyatı söyleyebiliriz.

Tabiki bunun için eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz net fiyatı sizler için söyleyebiliriz.

FİYATLANDIRMA KRİTERLERİ NELERDİR ?

 1. Satmak istediğiniz eşyanın kaç senelik olduğu önemlidir
  Beyaz eşya, televizyon hatta mobilyanın bile bir kullanım süreci vardır. Çok eski modelleri satın almıyoruz. Çünkü bunların satışı oldukça zor ve sattığımız ürünlere garanti veriyoruz.
 2. Satmak istediğiniz eşyaların markaları önemlidir.
  Markalı eşyaların satış hızı iyidir. İnsanlar kalitesini bildiği bir ürünü kolaylıkla satın alabilir. Bu beyaz eşya için de aynıdır, koltuk takımı ve mobilya içinde aynıdır.
 3. Arızalı ürün almıyoruz.
  Beyaz eşya ve televizyonun tamiri güç ve aynı sorunu tekrar verebileceği için arızalı ürünleri fiyatlandırmaktan çekiniyoruz.
 4. Modası geçmiş mobilyalarınızı almıyoruz.
  Çok eski model koltuk takımı ve salon takımları malesef satılmıyor. Bu tarz eşyaları satın almıyoruz veya ufak maliyetlere satın alıyoruz.
 5. Satmak istediğiniz eşyaların kırık, çizik, çürük, yırtık, sigara yanığı olan mobilyalarınızı yüksek fiyata almıyoruz.
 6. Garanti süresi fiyat kriteri için oldukça önemli bir faktörüdür.

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK ?

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler olarak mağazamızı her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Satın aldığınız eşyaları garantili şekilde alabilir. Dilediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz. Memnun kalmadığınız da eşyalarınız emsalleri ile değiştirilir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL OLUYOR ?

Kısacası sizi memnun etmek için mağazamız büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Bu çalışmaya, eşyaları satın alırken başlayıp evinize eşyalarınızı teslim edene kadar devam ederiz.

Satmak istediğiniz eşyalar için, Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler olarak şunu demeliyim ki hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve anlaşırsak ekibimiz eşyaları evinizden alsın.

Satın aldığınız eşyaların teslimatı değişiklik gösterebilir.İş yoğunluğuna göre aldığınız eşyaları aynı gün veya bir sonra ki gün İstanbul’un dilediğiniz yerine ücretsiz olarak uzman ekibimiz ile beraber sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.


Herhangi bir nakliye kurulum ücreti talep edilmez.